9D-NLS TM
The first brand manufacturer of 9D-NLS and Metatron 4025 hunter.
Search
9D-NLS health analyzer Polish version
 • Version : 9D-NLS
 • Model Number : 9D-NLS PL
 • Product Size : 37x27x14CM
 • Color : Black
 • Language :Polish
 • Detailed

  Co może testowanie urządzenia 9D-NLS?
  Kompleks Analiza wszystkich układów i narządów w organizmie ludzkim
  Układu sercowo-naczyniowego
  Przewód pokarmowy
  System układu moczowo-płciowego
  Układ mięśniowo-szkieletowy
  System oskrzeli-płucna
  Układ wydzielania wewnętrznego
  Aparaty słuchowe i wzrokowe / narządy
  Układ nerwowy
  Analiza biochemiczna krwi bez zakłóce里
  Infekcja narządów i systemów - wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, robaki pasożytujące zakażenia, itp (gronkowce i paciorkowce, lamblii, Trichomonas, Chlamydia, osocze mocznik, i tak dalej)
  Jakościowa ocena poziomu hormonów przysadki, nadnerczy, tarczycy, trzustki, gonad,
  Poziom odporności
  Diagnoza Alergia (kompleksowe badania do 500 alergenów)
  Badania medyczne (indywidualny dobór leków)
  Diagnoza chromosomalnych
  Analizy laboratoryjne (morfologia krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe)
  Leczenie patologicznych procesów zidentyfikowanych przez bio rezonansowej terapii (meta-terapii).
  Tłoczenie metodą leczenia terapia (indywidualnie dobrane częstotliwości widma minerały)
  Strach, Emotional Matrix, Matrix relacje

   

  9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version

   

  Technologia biorezonansowej
  Biorezonansowej interakcja pomiędzy żywym organizmie i jego wzorców częstotliwości, które otaczają lub rezonans w wyniku ruchów organizmów. Terapia biorezonansowa z urządzenia biofeedback 9D-NLS jest zestaw komunikacji pomiędzy częstotliwością osoby fizyczne ciało odbija i odbierania tych sygnałów przez sprzęt biorezonansowej 9D-NLS.
  Istnieje ponad 12.000 znane choroby / alergeny, które potencjalnie mogą mieć wpływ na ciało fizyczne. Niektóre z tych zespołów może być spowodowane przez najmniejsze dotknięcie powierzchni dotkniętego lub podnieść się poziom stresu. Dlaczego nie skorzystać 9D-NLS, aby upewnić się, że są w najlepszym stanie fizycznie i emocjonalnie ...
  Badanie zapewniły wgląd w obecności zapalenia, zwyrodnienia i atrofii w odniesieniu do odpowiednich układów ciała. Innym szeroko stosowane metody analizy energetycznej wiąże się metodę zwaną aurą-analizy, która jest mierzona przy użyciu fotografii Kirlianowskiej.
  Ludzki mózg otrzymuje sygnał, co do konieczności zbadania jednego lub więcej narządów ciała, który sygnał jest wyświetlany na monitorze komputera i jest zrobione w słuchawkach na temat. Sygnał reprezentuje serię drga里 elektromagnetycznych charakterystycznych dla zdrowych narządów. Każdy organizm ludzki posiada swój szczególny spektrum drga里 elektromagnetycznych. Pytanie o stan zdrowia mogą być badane i, w odpowiedzi na pytanie, mózgu u osobnika daje odpowiedź, który jest następnie odbierany przez czujniki. Wyniki przedstawia stan organizmu ciała.
  Analizator zdrowia 9D-NLS zapewnia odpowiedzi bez użycia promieniowania. Komunikacja jest proste, skuteczne i informacje zebrane na temat organów zapewnia dokładną analizę, umożliwiając w ten sposób ujmowania zmian na poziomie komórkowym przed manifestacją poważnej choroby.

   

  Warunki leczonych Bio rezonansowej terapii:
  Alergie
  ADHD
  Ostre choroby zakaźne
  Astma Oskrzelowa
  Choroby autoimmunologiczne
  Choroby zwyrodnieniowe organiczne
  Choroby reumatyczne
  Artropatia
  Zaburze里 ginekologicznych, takich jak:
  - Bolesne miesiączki
  - Zaburzenia równowagi hormonalnej
  - Prenatalne Leczenie
  Immunodeficiency zróżnicowanego pochodzenia
  Powikłania po szczepionek
  Upojenie i toksyczny Stres
  Bóle głowy i migreny
  Zaburzenia grzybicze i pasożytnicze
  Wszystkie rodzaje bólu
  Nerwowa i wyprysk
  Urazy sportowe
  Choroby metaboliczne
  Leczenie przed i pooperacyjna (e)
  Wtórne zaburzenia wirusowe
  Zaburzenia urologiczne

  9D-NLS mogą być wykorzystane przez każdego, kto jest zainteresowany szybko i skutecznie badanie stanu zdrowia swoich pacjentów, klientów, przyjaciół, rodziny lub pracowników. Dokładna analiza jest czynnikiem naszej firmy i nie ważne kim jesteś i co robisz, będziesz dobrze poinformowany z informacjami będziemy zbierać od urządzenia 9D-NLS, i tak będzie wszyscy ci pracować.
  Pamiętaj, że informacje są gromadzone na poziomie komórkowym, a piękno tej metody jest to, że diagnozy zanim cokolwiek manifestuje, okaże się.
  Ludzie, którzy należą do żadnej z poniższych kategorii są mile widziane, doradzał i znajdzie korzyści w użyciu i posiadające urządzenia biofeedback LRIS-NLS.

   

  Lekarzy rodzinnych
  Urządzenie umożliwia wykrywanie i monitorowanie ekspresji wywołanych genetycznie chorób u wszystkich członków rodziny
  Klinik i placówek medycznych
  Znacznie zwiększa efektywność w badaniu klinicznym i wstępnego odbioru. Znacznie niższe koszty finansowania i czasu. Lekarze są zwolnione z rutynowych i często formalnej pracy. Nie ma potrzeby, aby wysłać klientów do innych specjalistów, możesz im pomóc, analizując wszystkie problemy mają i zapewnienia leczenia i uzdrawiania metody.
  Placówek edukacyjnych i szkół
  Staje się prawdziwym ciągłe monitorowanie stanu zdrowia wszystkich dzieci i pracowników w odstępach nie rzadziej niż raz w miesiącu, umiejętność oceny adekwatności zdrowia studenta.
  SPORTS, rekreacyjnych i fitness
  Celem monitoringu medycznego jest wymagane, gdy istnieje poważne ćwiczenia. Sprzęt ten pozwala nam na stworzenie indywidualnego programu, biorąc pod uwagę na funkcje organizmu.
  RODZINA I PRZYJACIELE
  LRIS-nls jest doskonałym narzędziem do monitorowania stanu zdrowia swojej rodziny i przyjaciół. Zapewnia środki sprawdzanie, leczenia i uzdrawiania, bez konieczności wydawania dużych ilości finansów o świadczeniach opieki zdrowotnej.
  Kosmetycznych i SPA SALONY
  Troska o zdrowie swoich klientów - bardzo mocnej konkurencji atut. Obiektywna ocena klienta można wybrać indywidualny program kosmetyczny i osiągnąć imponujące wyniki.
  Porównanie dokładności i
  Najważniejsze pytanie, które pojawia, gdy rozważenie urządzenia 9D-NLS jest jak urządzenie różni się od setek innych urządze里 już sprzedawanych na rynku. Podczas gdy wszystkie firmy starają się przekonać ludzi, że jest jakaś ogromna różnica w zależności od swoich urządze里, prawda jest taka, że ​​wszyscy działają na podobnych zasadach. 9D NLS jest uważany urządzenie biofeedback i najbardziej znaczącą różnicą w urządzeniach sprzężenia zwrotnego jest metoda, w którym diagnoza jest prowadzone. Niektóre urządzenia pracują przy częstotliwościach radiowych, podczas gdy inne zbierają informacje z impulsów i wilgoci obecnej w skórze. 9D-NLS, jednak funkcje w dziedzinie przetwarzania informacji w polu elektromagnetycznym, a jednocześnie wprowadzenie innych metod analizy.
        9D-NLS jest zaprojektowany, aby zapewnić najbardziej dokładne wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na źródła, mózg, więc umysł jest gdzie zaczynamy gromadzenie informacji na temat zmian zachodzących w organizmie. Czujniki umieszczone w słuchawkach na uszach temat wywoła mózg do komunikacji częstotliwości, które występują w organizmie. Każda zmiana na poziomie komórkowym zostaną wykryte i zidentyfikowane, czy wyzwaniem jest bakterie, wirusy, pasożyty lub każdą manifestację choroby lub biochemicznym samopoczucie, zostanie wykryty przez uznanie jego unikalny podpis i / częstotliwości jest identyfikowany przez nazwę i etap rozwoju.
          9D-NLS zatrudnia metody leczenia dla wzmocnienia ciała i poprawy organizmu naturalną odbudowę dla zdrowia. Połączenie takich sposobów uzdrawiania jak akupunktura, iridology, wykrywania aury i innych zwiększyć dokładność urządzenia diagnozy. Korzystając z tego urządzenia otrzymuje się z lekarzem i klienta okazja podobna do one-stop-shopping; odwiedzenie specjalisty dla całej analizy i nie trzeba czekać tydzie里 na wyniki.
           Koncentruje się część diagnostyczna, i wszystko, co jest duchowe, emocjonalne lub psychiczne staje się drugorzędne. Nasze ciała są niesamowite, i oczywiście uzdrowienie własnego ciała ma wszystko wspólnego z wiarą i zdrowia silnego umysłu .. Nasza analiza jest 90% -95% dokładny, ponieważ program pozwala operatorowi na badania lokalnie i szczegółowo. Czujniki w słuchawkach są zaprojektowane, aby dokładnie rozpoznać określone częstotliwości, gdy pacjent / klient jest obecny.
  Większość urządze里 biofeedback działa na podobnej zasadzie; Szczegółowe pomoce oprogramowania w dostarczaniu najbardziej dokładną analizę i czujniki identyfikacji konkretnej częstotliwości, który pomaga w powrocie do zdrowia. W porównaniu do innych urządze里 na rynku, 9D-NLS wydaje się być najbardziej przyjazne dla użytkownika urządzenie, które zapewnia wzorową dokładność. Dzięki łatwości prostoty, jest przeznaczony do stosowania przez nikogo, lekarza lub braku lekarza; każdy, kto bierze aktywnego podejścia i dąży do dobrego zdrowia i samopoczucia.
  Zachęcamy i zapraszamy na wszelkie pytania, ponieważ jesteśmy przekonani, że skoro masz możliwość doświadczenia i obsługi 9d-NLS i świadkiem jego wyników, będzie ogromnym wrażeniem. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji.


  Poniżej znajduje się przykładowy raporty badawcze podejmowane przez 9D-NLS i tomograf komputerowy

  9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version9D-NLS health analyzer Polish version

   

   

  Package

  Main machine

  1 pc

   

  Headphone Sensor

   

  1 pc

   

  Blue USB cable

   

  1 pc

   

  High quality Black connecting Cable

   

  1 pc

   

  Testing Cup

   

  1 pc

   

  USB doogle for software

   

  1 pc

   

  DVD software

   

  1 pc

   

  Aluminum box

   

  1 pc

   

  UpdateTime:15-05-02  [Printing]  [Close]    

  This product is provide from [9D NLS],please indicate the source address reprinted:http://www.9d-nls.com/9d_nls_health_analyzer/9D_NLS_health_analyzer_Polish_version-.html